Привіт, ми Діма та
Маша, засновники проекту NePaketniki
Створюємо авторські тури для тих, хто хоче побачити більше, ніж турпакет «переліт+готель».
Ми працюємо з 2018 рокуза цей час провели більше 40 групових турів та допомогли побачити світ з іншого ракурсу більш ніж 1200 мандрівникам.

Концепція турів
01
Спочатку ми самі особисто досліджуємо регіонзаглядаємо
в нетуристичні куточки, тестуємо готелі та знайомимося з місцевими жителями. А потім показуємо вам не розтиражовані Балі, Каппадокію, Кенію, Японію чи ПАР. Поза рейтингами трипедвайзера та путівників «Навколо світу за 10 днів».
02
Навіть місця з розряду must see ви побачите в нетуристичний час, щоб відчути атмосферу замість натовпу туристів. У наших турах немає мети «побачити все та померти» у вас обов'язково буде час для релаксу. Ми спеціально бронюємо незвичайні бутикові готелі, щоб ви могли розслабитися в джакузі над хмарами або посидіти з філіжанкою кави, спостерігаючи за зебрами на відстані витягнутої руки.

03
У всьому, що стосується вашої подорожі, ми педанти. Заздалегідь вибираємо та перевіряємо готелі та кафе за маршрутом, чтобы гарантировать вам комфорт. щоб гарантувати вам комфорт. Пробуємо м'якість ліжок та швидкість вай-фаю, заглядаємо у ванні кімнати. Також ретельно вивчаємо меню і пробуємо страви в кафе, куди плануємо вас запросити.

Наш пунктик у створенні турівготелі 4-5 зірок з рейтингом не нижче 9 на букінгу та співпраця тільки з ліцензованими транспортними компаніями. Ваша безпека над усе — навіть в ідеальних країнах для road trip, де прийнято вибирати водія з учасників групи, ми ніколи не посадимо вас чи іншого учасника туру за кермо.


04
А ще за кілька років роботи довкола нас сформувалося «непакетне» ком'юніті — спільнота людей, які хочуть побачити більше і дізнатися глибше. З'їздивши з нами в одну подорож, вони перетворюються на друзів. А потім разом з нами розвідують нові куточки планети знову і знову. Втім у відгуках все вже сказано.
Філософія
"непакетних" подорожей

У ній ідеальний баланс активностей та релаксу. Ми хочемо, щоб ви не лише побачили найцікавіше, а й відчули країну. Тому після довгого перельоту в Найробі у вас буде день релаксу в готелі, де під вікнами блукатиме зебри та жирафи. А після спуску до найкрасивішого пляжу Нуса Пеніди на вас чекає джакузі над хмарами та келих вина. Ще ми намагаємося уникати популярних місць із натовпом туристів. Якщо ж це визначна пам'ятка зі списку must see, ви побачите її рано-вранці і відчуєте магію місця, а не наближення сотого туристичного автобуса.
Програма.

Вони більше, ніж місце для переночування. Готелі теж створюють ваші враження від поїздки – ми вибираємо їх заздалегідь, перевіряємо особисто та бронюємо найавтентичніші. В одному з готелів у турі на Балі є інфініті-басейн та джакузі над хмарами, інший пропонує вид на рисові тераси. У Каппадокії на вас чекає один з найкращих дизайнерських готелів з видом на повітряні кулі, що злітають. А ще ми перевіряємо сніданки, щоб були щедрі, з національним колоритом.
Готелі.

Тут ми теж зануди – особисто перевіряємо меню, щоб кухня була на рівні, вигляд – гарний, подача – оригінальна і все це за адекватною ціною. Звичайно, бувають ситуації, коли нам не виходить добитися досконалості — наприклад, після підйому на вулкан на Балі, де вибору особливо немає. Але в будь-якій іншій ситуації на вас чекає невеликий гастрономічний тур у межах меню.
Кафе та ресторани.

До неї завжди включені всі активності, навіть якщо це політ на повітряній кулі або гелікоптері. Для нас неприпустимо, щоб у поїздці у вас раптом спливали додаткові витрати, тому все включено. У програмі туру ви завжди знайдете орієнтовну вартість перельоту та харчування.

Ціна.

Не знаємо, як таке можливо, але з нами завжди їздять веселі та позитивні хлопці від 20 до 50+. Після поїздки більшість із них продовжують спілкуватися. Так навколо нас з'явилася невелика, але згуртована «непакетна» ком'юніті однодумців — вони дружать і планують нові подорожі.
Компанія.
Підписуйся на Instagram, і мандруй з нами в сторіс!
Перейти до Instagram